Drobečková navigace

Elektrikář

9. července 2018

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici elektrikář Oddělení údržby nemovitostí Odboru nemovitého majetku.

Pracovní náplň

  • zajišťování provozu, údržby, běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti technických zařízení a budov v oboru elektro - silnoproud
  • zajišťování provozu a provádění údržby veřejného, slavnostního a interiérového osvětlení
  • zajišťování komplexní obsluhy a technické údržby v oboru elektro – silnoproud spojené s přípravou a realizací státních, společenských, reprezentačních a kulturních akcí konaných na Pražském hradě

 Požadujeme

  • SO nebo ÚSO elektrotechnického zaměření
  • orientaci v oblasti elektro-silnoproudu, vhodné pro absolventy i zkušené elektromechaniky
  • platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6 do 1000V či vyšší
  • zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost
  • občanskou bezúhonnost
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

 Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • plný pracovní úvazek
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)

 Nabídky se strukturovaným profesním životopisem s uvedením pozice zasílejte Odboru personálnímu a mzdovému na e-mailovou adresu: zc.darh@kenys.rimidalv.

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.