Drobečková navigace

Finanční účetní

1. února 2019

Kancelář prezidenta republiky, organizační složka státu, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni pro zastupování na pracovním místě finanční účetní/ho.

Pracovní náplň

  • vedení účetní evidence v ekonomickém systému MÚZO
  • vystavování vydaných faktur a vedení jejich evidence, vyhotovování předpisů došlých faktur
  • spolupráce na měsíčních účetních uzávěrkách
  • příprava a zakládání účetních dokladů
  • další úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Nabízíme

  • plný nebo zkrácený pracovní úvazek dle dohody
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemoc) nebo dohodu o pracovní činnosti
  • odměňování podle platového řádu organizace
  • zajímavou týmovou práci s možností zvýšení odbornosti v ekonomické oblasti a získání praktické pracovní zkušenosti ve významné stabilní organizaci

Požadujeme

  • vzdělání SŠ nebo VŠ ekonomického směru výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, znalost práce v ekonomickém informačním systému MÚZO výhodou)
  • alespoň orientační znalost příslušné legislativy (zákon o rozpočtových pravidlech, vyhláška o rozpočtové skladbě apod.)
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • odpovědnost, pečlivost a důslednost
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • komunikativnost a samostatnost
  • schopnost týmové práce

Předpokládaný datum nástupu dle dohody.

Místo výkonu práce: Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, Praha 1

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail: marcela.sevcikova@hrad.cz.