Drobečková navigace

Finanční účetní

21. října 2016

Kancelář prezidenta republiky, organizační složka státu, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru na místo finanční účetní s datem nástupu od 1. 12. 2016

Pracovní náplň

  • samostatné vedení účetní evidence a sestavování účetních závěrek
  • elektronický platební a zúčtovací bankovní styk, sledování stavu finančních prostředků na bankovních účtech
  • vystavování vydaných faktur a vedení jejich evidence, vyhotovování předpisů došlých faktur
  • spolupráce při sestavování účtového rozvrhu, tvorbě účetní metodiky a vnitřních předpisů
  • provádění operací v částech Realizace rozpočtu a Platební styk v Integrovaném informačním systému Státní pokladny (IISSP)
  • další úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • odměňování podle platového řádu organizace (platová třída 9)
  • zajímavou týmovou práci s vysokou možností seberealizace a osobnostního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy aj.)

Požadujeme

  • vzdělání SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • trestní bezúhonnost
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, SAP)
  • účetní praxi v rozpočtové sféře, znalost postupů IISSP
  • znalost příslušné legislativy (rozpočtová pravidla, vyhláška o rozpočtové skladbě, zákon o účetnictví apod.)
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • odpovědnost, pečlivost a důslednost
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • komunikativnost a samostatnost
  • schopnost týmové práce

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail: zdenka.benesova@hrad.cz