Drobečková navigace

Právník

10. dubna 2019

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru právo, trestní bezúhonnost a spolehlivost.

Pracovní náplň

  • příprava a kontrola smluv
  • příprava a zajištění administrace veřejných zakázek a poptávkových řízení
  • práce s vnitřními předpisy
  • vymáhání pohledávek
  • spolupráce s advokátními kancelářemi při řešení soudních sporů
  • vedení agendy vyplývající ze zákona č. 106/1999 Sb.
  • právní výklady a stanoviska apod.

 Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)
  • pracovní pozici vhodnou i pro absolventy
  • nástup možný ihned či po dohodě

 Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, ASPI, popř. CODEXIS)
  • znalost světového jazyka
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • schopnost týmové práce

Nabídky se strukturovaným životopisem na e-mail zc.darh@avodnaj.anitram.
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Jandová, ředitelka Odboru právního, tel.: 224 372 221.

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.