Drobečková navigace

Inženýr pro přípravu a realizaci staveb

5. září 2016

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru. Požadujeme VŠ stavební fakulta, trestní bezúhonnost a spolehlivost.

Pracovní náplň

  • připravuje podklady pro uzavření smluv a objednávek
  • zajišťuje projektovou přípravu staveb
  • kontroluje zpracovanou projektovou dokumentaci externích projektantů
  • kontroluje zpracované rozpočty externích projektantů
  • zpracovává investiční záměry, plány oprav a investic
  • zpracovává technické podklady určené pro výběrová řízení
  • zpracovává podklady pro stanoviska dotčených orgánů ke stavbě
  • zajišťuje technický dozor staveb
  • aktivně komunikuje s dodavateli
  • plní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)

Požadujeme

  • vzdělání VŠ stavební fakulta
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, AutoCAD)
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • orientaci ve stavební projektové dokumentaci
  • znalost české legislativy v oboru přípravy a realizace staveb
  • znalost pracovních postupů a materiálů
  • schopnost aktivně řešit případné komplikace
  • schopnost týmové práce

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: vladimir.synek@hrad.cz.