Drobečková navigace

Inženýr pro realizaci staveb

15. března 2017

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru.

Pracovní náplň

  • připravuje podklady pro uzavření smluv a objednávek
  • kontroluje zpracovanou projektovou dokumentaci externích projektantů
  • kontroluje zpracované rozpočty externích projektantů
  • zpracovává investiční záměry, plány oprav a investic
  • zpracovává technické podklady určené pro výběrová řízení
  • zpracovává podklady pro stanoviska dotčených orgánů ke stavbě
  • zajišťuje technický dozor staveb
  • aktivně komunikuje s dodavateli
  • plní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)

Požadujeme

  • vzdělání VŠ stavební fakulta
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, AutoCAD)
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • orientaci ve stavební projektové dokumentaci
  • znalost české legislativy v oboru přípravy a realizace staveb
  • znalost pracovních postupů a materiálů
  • schopnost aktivně řešit případné komplikace
  • schopnost týmové práce

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: vladimir.synek@hrad.cz.