Drobečková navigace

Mzdová účetní / mzdový účetní

12. července 2019

Kancelář prezidenta republiky, organizační složka státu, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni pro zastupování na pracovním místě mzdové účetní/mzdového účetního s přístupem k utajovaným informacím stupně Vyhrazené.

Pracovní náplň

  • zadávání personálních a mzdových dat do informačního systému VEMA
  • vedení komplexní mzdové agendy
  • zpracování a kontrola docházky zaměstnanců (zadávání nepřítomnosti zaměstnanců – dovolená, pracovní neschopnost apod.)
  • spolupráce a komunikace s příslušnými úřady (ČSSZ, ÚP, ZP, FÚ), příprava požadovaných podkladů a účast při kontrolách
  • roční zúčtování
  • zpracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
  • poradenství a konzultace zaměstnancům v oblasti platů
  • správa osobních složek zaměstnanců

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • odměňování podle platového řádu organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • další odborné vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • indispoziční volno
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření
  • příspěvek na stravování
  • volnočasové poukázky

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • trestní bezúhonnost (nutno předložit výpis z rejstříku trestů)
  • reference od předchozího zaměstnavatele
  • velmi dobrou orientaci v oblasti pracovního práva, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění a problematice daní
  • zkušenosti s komunikací s úřady
  • znalost programu VEMA výhodou
  • znalost MS Office – Word, Excel, Outlook
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Datum nástupu dle dohody.

Místo výkonu práce: Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, Praha 1

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail: marcela.sevcikova@hrad.cz.

Zasláním svého životopisu dáváte Kanceláři prezidenta republiky, ve smyslu zákona                                 č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.