Drobečková navigace

Památkový specialista

2. dubna 2019

Kancelář prezidenta republiky, organizační složka státu, se sídlem Hrad I. nádvoří č.p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do Odboru památkové péče na pracovní místo památkového specialisty/specialistky.

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání (nejlépe obory dějiny umění, architektura)
- dobrá znalost cizích jazyků samozřejmostí
- dobrá znalost českých dějin samozřejmostí
- praxe v památkové péči výhodou
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost
- odpovědnost, pečlivost a důslednost

Pracovní náplň:

- památkový dozor při akcích údržby, obnovy a restaurování nemovitých kulturních památek
- památkový dozor při akcích údržby a restaurování movitých kulturních památek
- zpracování závazných stanovisek, rozhodnutí a odborných vyjádření

prezentace výsledků práce formou přednášek a publikací

Nabízíme:

- plný úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
- odměňování podle platového řádu organizace
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování

Předpokládaný datum nástupu dle dohody.

Místo výkonu práce: Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, Praha 1

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

jana.zakova@hrad.cz