Personální specialista

2. dubna 2024

ČR – Kancelář prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme do pracovního poměru zaměstnance/zaměstnankyni na pozici personálního specialisty do Oddělení personálního a péče o zaměstnance Odboru řízení lidských zdrojů.

Pracovní náplň

  • zajišťuje a zodpovídá za vedení systemizace zaměstnanců KPR a SPH včetně vedení v personálním a mzdovém programu VEMA, jedná se i o úpravy nákladových a rozborových hledisek a vytváření a upravování potřebných číselníků v STM a PAM a PER
  • zadávání a změny v programu Vema
  • připravuje a vede přijímací řízení do pracovního poměru
  • připravuje pracovněprávní dokumenty a zajišťuje veškeré podklady potřebné pro nástupy, zavedení, změny a ukončení pracovněprávních vztahů zaměstnanců
  • komunikuje s ČSSZ, zejména prostřednictvím RNP Vema, vyřizování slev na pojištěnce
  • zpracovává statistiky, výkazy a hlášení pro ÚP a další
  • vede agendu náhradního plnění za KPR a SPH
  • vede agendu zaměstnávání cizinců
  • připravuje podklady/přehledy/ hlášení dle žádostí jednotlivých útvarů KPR a SPH
  • připravuje a organizuje výběrové řízení
  • připravuje podklady pro plány dovolených KPR a SPH
  • pracovní výročí, odchody do důchodů, životní jubilea
  • připomínkování vnitřních předpisů
  • spolupráce s |Odborem bezpečnostním KPR (průkazy ke vstupu, prověrky na stupně utajení, přehled míst se stupněm utajení)
  • další úkoly dle potřeb

Požadujeme

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • orientace v zákoníku práce
  • zkušenosti s personálním a mzdovým programem VEMA
  • výborná znalost práce na PC (Word, Excel)
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativnost
  • pečlivost a schopnost organizace práce
  • schopnost týmové práce
  • trestní bezúhonnost
  • ochota učit se novým věcem

Výhodou

  • VŠ v oboru právo
  • praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • práci ve významné organizaci, ve výjimečném prostředí areálu Pražského hradu
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • platové zařazení v souladu s Platovým řádem Kanceláře prezidenta republiky
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, služební mobilní telefon, zaměstnanecké slevy, FKSP…)
  • možnost ubytování v prostorách Pražského hradu
  • předpokládaný nástup ihned či dle dohody

Kontakt: Odbor řízení lidských zdrojů
e-mail: zc.darh@areirak

Nabídky se strukturovaným životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: zc.darh@areirak.

Kancelář prezidenta republiky si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.

Zasláním svého životopisu dáváte Kanceláři prezidenta republiky , v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.
Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.