Drobečková navigace

Pracovník technických služeb servisu

31. května 2019

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici pracovníka technických služeb servisu Oddělení servisního Odboru servisu.

Pracovní náplň

  • dle technického scénáře provádí práce k zajištění úprav prostor Pražského hradu pro konání akce dle požadavků produkce
  • provádí manipulační a stěhovací práce potřebné k zajištění provozu objektů
  • manipuluje s historickým inventářem
  • provádí pravidelné inventury mobilního inventáře a provádí návrhy na vyřazení nepoužitelného majetku
  • zodpovídá za technický stav a počty svěřeného mobilního inventáře
  • je povinen hlásit zjištěné ztráty a škody na inventáři, materiálu a vnitřním zařízení Pražského hradu

Požadujeme

  • minimálně střední vzdělání s výučním listem
  • občanskou bezúhonnost
  • fyzické předpoklady pro výkon činnosti
  • zdravotní způsobilost
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové práce, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • plný pracovní úvazek
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní pracovní oděv a obuv
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)

Nabídky se strukturovaným profesním životopisem s uvedením pozice zasílejte Odboru personálnímu a mzdovému na e-mailovou adresu: zc.darh@kenys.rimidalv

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.