Produkční Odboru marketingu

13. ledna 2023

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance do pracovního poměru na pozici produkční v Odboru marketingu.

Pracovní náplň

  • samostatné zpracování komisionářských smluv
  • fakturace akcí
  • produkční dozor akcí (koncerty, eventy, společenské akce - příprava, organizace)
  • řešení škodních událostí při akcích
  • prohlídky interiérů a exteriérů Pražského hradu s klienty
  • samostatné jednání s klienty
  • spolupráce s ostatními útvary SPH a KPR
  • práce v programech Ginis, Helios Nephrite, MS Office

 Nabízíme

  • úvazek 40h/týdně
  • práci ve významné organizaci, ve výjimečném prostředí areálu Pražského hradu
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, mobilní telefon, zaměstnanecké slevy…)

Požadujeme

  • vzdělání minimálně ÚSO s maturitou
  • čistý výpis z Rejstříku trestů
  • min. uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Ginis, Helios Nephrite)
  • organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu (možné akce do pozdních nočních hodin)
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • schopnost aktivně řešit nepředvídatelné situace
  • schopnost týmové práce

 Výhodou:

  • výhodou VŠ vzdělání (nejlépe v oboru produkce, ekonomika, HAMU apod.)
  • výhodou aktivní znalost anglického jazyka, slovem i písmem
  • výhodou praxe v oboru

 Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected].

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.

Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.