Drobečková navigace

Referent PaM

4. října 2018

Kancelář prezidenta republiky, organizační složka státu, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru na místo referenta PaM s datem nástupu od 1. 1. 2019

Pracovní náplň

  • příprava koncepce organizačních vztahů a systemizace, personalistiky a odměňování
  • komplexní zabezpečení oblasti čerpání prostředků na platy zaměstnanců a ostatních prostředků na provedení práce
  • agenda spojená s odměňováním zaměstnanců
  • zpracování výkazů o zaměstnancích a platech pro Český statistický úřad, Ministerstvo financí ČR a Úřad práce
  • tvorba interních předpisů a formulářů pro personální oblast
  • zastupování na pozici mzdové účetní a personálního referenta

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • odměňování podle platového řádu organizace (platová třída 11)
  • zajímavou týmovou práci s vysokou možností seberealizace a osobnostního rozvoje,
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, indispoziční volno, zaměstnanecké slevy, aj.)

Požadujeme

  • vzdělání SŠ nebo VŠ právního nebo ekonomického směru
  • trestní bezúhonnost
  • praxi v oblasti PaM, mzdového účetnictví a personalistiky, znalost příslušné legislativy
  • reference od předchozích zaměstnavatelů
  • znalost práce ve mzdovém informačním systému VEMA výhodou
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a důslednost
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • komunikativnost a samostatnost
  • schopnost týmové práce

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail: eva.beranova@hrad.cz