Skladník Odboru marketingu

20. ledna 2023

Správa Pražského hradu (SPH), příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky (KPR), se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance do pracovního poměru na pozici skladníka v Odboru marketingu.

Pracovní náplň

  • Zajišťuje příjem, výdej a uskladnění zboží ve skladu publikací a propagačních materiálů.
  • Vede evidenci
  • Vyhotovuje příjmové a výdejové doklady.
  • Zásobuje pokladní místa, prodejny v areálu Pražského hradu a pracoviště KPR a SPH zbožím z produkce SPH.
  • Účastní se inventarizace movitého majetku.
  • Účastní se produkčního zajištění  akcí pro širokou veřejnost organizovaných SPH a KPR.
  • Zabezpečuje distribuci zboží na základě objednávek eshopu.
  • Ve spolupráci s Odborem finančním  eviduje došlé platby z eshopu.

 Nabízíme

  • úvazek 40h/týdně
  • práci ve významné organizaci, ve výjimečném prostředí areálu Pražského hradu
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, mobilní telefon, zaměstnanecké slevy…)

Požadujeme

  • vzdělání minimálně ÚSO s maturitou
  • čistý výpis z Rejstříku trestů
  • fyzická zdatnost (manipulace se zbožím)
  • min. uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové práce

 Výhodou:

  • výhodou aktivní znalost anglického jazyka, slovem i písmem
  • výhodou praxe v oboru

 Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected].

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.

Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.