Strojník tepelných a chladících zařízení

30. března 2020

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru na pozici strojník/nice v Oddělení údržby nemovitostí Odboru nemovitého majetku.

Pracovní náplň

  • zajišťování bezporuchového chodu všech zdrojů, rozvodů a odběrů tepla a chladu
  • zajišťování preventivní kontroly a práce údržbového charakteru tepelných a chladících zařízení
  • zajišťování opravářských prací menšího rozsahu
  • zajišťování provozu, obsluhy a regulace jednotlivých zdrojů a zařízení v topné (chladící) sezóně a jejich provozuschopnost
  • udržování pořádku v prostorách technologických zařízení a obslužných zařízení
  • doprovod pracovníků servisních firem při kontrolách, revizích a opravách technologie tepla a chladu
  • vedení provozních deníků a ostatní dokumentace provozních zařízení dle platných norem a zákonných nařízení
  • provádění další pracovní činnosti dle pokynů dispečera nebo technika tepelných zařízení budov a jeho nadřízených
  • práce s PC dle pokynů dispečera, technika tepelných zařízení budov, mistra topenářů a chladících zařízení či požadavků odpovědných osob jednotlivých provozů – obsluha technologie pomocí řídících programů (zaškolení a seznámení s programy provede zaměstnavatel)
  • směnný a nepřetržitý provoz dle potřeb provozu (dlouhý a krátký týden)
  • provádění havarijních oprav či zásahů k odstranění nebo zmírnění havarijního stavu, vedoucích k odstranění havarijního stavu technologie ve spolupráci s ostatními profesemi údržby veškeré technologie v areálu
  • informování nadřízených při vzniku mimořádných událostí na všech technologiích, včetně spolupráce s ostatními složkami působícími v areálu zaměstnavatele
  • po zaškolení zastupování dispečera (dovolená, nemoc, provozní důvody) v souladu se všemi platnými vnitřními předpisy a nařízeními zaměstnavatele

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • plný pracovní úvazek
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zaměstnanecké slevy…)
  • nástup 1.června 2020

 Požadujeme

  • SO nebo ÚSO v oboru topenář, instalatér
  • praxe s údržbou rozvodů topení a chlazení
  • státní svářečské zkoušky na sváření otevřeným plamenem a sváření elektrickým obloukem výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost
  • občanskou bezúhonnost
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • směnný a nepřetržitý provoz
  • praxe v obsluze plynových zařízení (závěsné a stacionární plynové kotle) a zdrojů chladícího media (obsluha kompresorů chladu) vítána
  • komunikativní znalost práce s PC
  • praxe či odborné zkoušky v oboru elektro vítány
  • praxe v obsluze VZT vítána

 Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zc.darh@kenys.rimidalv.

 Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Váš životopis a veškeré osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou po jeho ukončení smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.