Technik pro elektroslaboproud

18. ledna 2024

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru na pozici technika pro elektroslaboproud v Oddělení údržby nemovitostí Odboru nemovitého majetku.

Pracovní náplň

  • zajištění provozuschopnosti, opravy a údržby EPS, PZTS, CCTV, MaR, EIB, EKV
  • zajištění řádného technického stavu, bezpečného a spolehlivého provozu a údržby nouzových zdrojů elektřiny (akumulátorové baterie, UPS).
  • zajištění činnosti technického dozoru na přidělených akcích provozní údržby a investičních akcích malého rozsahu, včetně podkladů pro investiční činnost.
  • zajištění zpracování smluv, objednávek a servisní činnosti s firmami v oborech EPS, PZTS, CCTV, MaR, EIB, EKV
  • řízení práce pracovníků nasmlouvaných firem v oboru EPS, PZTS, CCTV, MaR, EKV v areálu PH a zámku Lány
  • spolupráce s projektanty a zpracování případných připomínek k projektové dokumentaci uvedených slaboproudých rozvodů

Požadujeme

  • vzdělání VŠ nebo SŠ elektrotechnická
  • vhodné i pro absolventa, praxe výhodou
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, AutoCAD)
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novému
  • schopnost aktivně řešit případné komplikace
  • schopnost týmové práce

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • plný pracovní úvazek
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy, indispoziční volno)

Kontakt: Odbor řízení lidských zdrojů
e-mail: zc.darh@areirak

Nabídky se strukturovaným životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: zc.darh@areirak.

Správa Pražského hradu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.
Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.
Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.