Vedoucí Oddělení průvodcovských služeb

18. ledna 2024

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme do pracovního poměru zaměstnance/zaměstnankyni na pozici vedoucího Oddělení průvodcovských služeb Odboru turistického ruchu.

Pracovní náplň

  • zajišťuje pro návštěvníky Pražského hradu průvodcovské výklady ve více světových jazycích s vysokými nároky na informovanost o Pražském hradě a znalost odborné terminologie
  • zajišťuje komplexní řízení provozu průvodcovských služeb poskytovaných návštěvníkům Pražského hradu
  • organizačně zajišťuje chod Oddělení průvodcovských služeb
  • kontroluje výkony služeb a kvalitu nabízených služeb
  • zpracovává statistiky, reporty
  • organizuje odborné školení průvodců
  • spravuje rezervační systém
  • vyhledává příležitosti na trhu a v koordinaci s ostatními útvary plánuje nové tematické a jiné speciální prohlídky

Požadujeme

  • zkušenosti s řízením týmu min. 10 lidí a organizačními schopnostmi, odolnost vůči stresu
  • ústní i písemnou znalost anglického jazyka, min. na úrovni B2
  • výbornou znalost českého jazyka
  • perfektní mluvený projev
  • aktivní zájem o historii
  • dobrou fyzickou kondici
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
  • schopnost týmové práce
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
  • trestní bezúhonnost

Výhodou

  • vzdělání a praxe v oboru
  • aktivní znalost dalších cizích jazyků

Nabízíme

  • práci ve významné organizaci, ve výjimečném prostředí areálu Pražského hradu
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • odměňování podle pravidel platných pro příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, služební mobilní telefon, zaměstnanecké slevy, FKSP…)

Kontakt: Odbor řízení lidských zdrojů
e-mail: zc.darh@areirak

Nabídky se strukturovaným životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: zc.darh@areirak.

Správa Pražského hradu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.
Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.
Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.