Manželka prezidenta republiky se setkala se zástupci potravinové, nábytkové a oděvní banky

1. srpna 2024

Manželka prezidenta republiky Eva Pavlová se ve čtvrtek dne 1. srpna 2024 v 10.00 hodin v rezidenci v Královské zahradě na Pražském hradě setkala se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky při příležitosti představení kampaně „Jsme v tom společně“. Tyto neziskové organizace významným způsobem shromažďují a distribuují potraviny, oblečení a nábytek lidem v nouzi, čímž pomáhají snižovat plýtvání a podporují ty, kteří si tyto základní potřeby nemohou dovolit. 

Kampaň má za cíl ukázat, že v náročných životních situacích nikdo nemusí zůstat sám. 

Paní Eva Pavlová se během svých výjezdů do regionů pravidelně setkává s lidmi a seznamuje se s jejich životními příběhy. „Jsem překvapena, jak málo stačí k tomu, aby se člověk dostal do těžké životní situace. Ztráta zaměstnání v důsledku onemocnění, smrti v rodině, podlehnutí klamavému telefonátu nebo podvodné reklamě, která zneužívá tváře známých osobností nám mohou během jediného dne změnit život.“ uvedla Eva Pavlová.

Kampani „Jsme v tom společně“  udělila paní Eva Pavlová svou záštitu.

 

foto: Tomáš Fongus

Kabinet manželky prezidenta republiky

Fotogalerie

Setkání se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky, rezidence v Královské zahradě, Pražský hrad, 1.8.2024, foto: Tomáš Fongus
Setkání se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky, rezidence v Královské zahradě, Pražský hrad, 1.8.2024, foto: Tomáš Fongus
Setkání se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky, rezidence v Královské zahradě, Pražský hrad, 1.8.2024, foto: Tomáš Fongus
Setkání se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky, rezidence v Královské zahradě, Pražský hrad, 1.8.2024, foto: Tomáš Fongus
Setkání se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky, rezidence v Královské zahradě, Pražský hrad, 1.8.2024, foto: Tomáš Fongus