Manželka prezidenta republiky se setkala se zástupci potravinové, nábytkové a oděvní banky
1. srpna 2024

Manželka prezidenta republiky Eva Pavlová se ve čtvrtek dne 1. srpna 2024 v 10.00 hodin v rezidenci v Královské zahradě na Pražském hradě setkala se zástupci potravinové, oděvní a nábytkové banky při příležitosti představení kampaně „Jsme v tom společně“. Tyto neziskové organizace významným způsobem shromažďují a distribuují potraviny, oblečení a nábytek lidem v nouzi, čímž pomáhají snižovat plýtvání a podporují ty, kteří si tyto základní potřeby nemohou dovolit.
Kampaň má za cíl ukázat, že v náročných životních situacích nikdo nemusí zůstat sám.
Paní Eva Pavlová se během svých výjezdů do regionů pravidelně setkává s lidmi a seznamuje se s jejich životními příběhy. „Jsem překvapena, jak málo stačí k tomu, aby se člověk dostal do těžké životní situace. Ztráta zaměstnání v důsledku onemocnění, smrti v rodině, podlehnutí klamavému telefonátu nebo podvodné reklamě, která zneužívá tváře známých osobností nám mohou během jediného dne změnit život.“ uvedla Eva Pavlová.
Kampani „Jsme v tom společně“ udělila paní Eva Pavlová svou záštitu.
foto: Tomáš Fongus
Kabinet manželky prezidenta republiky




